Apie mus

Cummins

Cummins

 

Baltic Industrial – mes esame:

Profesionalūs – gerai pažįstame savo gaminius ir visada randame geriausius jūsų poreikių ar problemų sprendimus.

Patikimi – Cummins vienintelis oficialus platintojas Baltijos šalyse daugiau kaip 10 metų.
Baltic industrial Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje veikia tik Estijos privataus kapitalo verslo grupėje, į kurią įeina Estija: Baltic Industrial Ltd; Latvija: SIA Baltic Industrial ir Lietuva: UAB Baltic Industrial; su biurais Taline, Rygoje ir Vilniuje. Mes turime 9 gerai įrengtus aptarnavimo autobusus ir variklių remonto centrus, kuriuos naudoja patyrę ir gerai apmokyti mechanikai.

Mes siūlome pilną paslaugų teikimą pramoniniams projektams: technines konsultacijas, pardavimus ir finansavimą, montavimo i priežiūros darbus. Atsargines dalis, garantinį remontą.

Kompanija „Cummins Inc.“ – tai pasaulinė dizelinių variklių gamybos lyderė, viena iš  kito papildančių verslo padalinių susidedanti korporacija, kuri projektuoja, gamina, platina ir suteikia serviso paslaugas Cummins varikliams ir su jais susijusiomis technologijomis, įskaitant kuro sistemas, variklio valdymo sistemas, filtravimo, išmetamų teršalų emisijų sprendimus ir elektros energijos gamybos sistemas. Bendrovės „Cummins“ centrinė būstinė įsikūrusi Kolumbe, Indianoje (JAV) ir ji aptarnauja klientus maždaug 190-je šalių ir teritorijų per daugiau nei 600 bendrovės valdomų ir nepriklausomų platintojų tinklą įvairiose vietose ir maždaug 7 200 pardavėjų vietovėse.