Cummins dyzeliniai generatoriai

dyzelinis generatoriusDyzelinu varomi generatoriniai agregatai tebėra prioritetiniu pasirinkimu, kai būtina užtikrinti galią rezervinė ir avarinės elektros energijos sistemoms visame pasaulyje. Galintys pradėti veikti ir prisiimti krūvį per mažiau nei 10 sekundžių bei pasiekti norminę apkrovą vienu etapu, Cummins dyzeliniai generatoriniai agregatai yra patikimumo ir užtikrintų mechaninių bei elektrinių savybių įsikūnijimas. Cummins dyzeliniai generatoriai yra taip pat tinkami naudoti didelės įtampos stotyse, paskirstytos energijos gamybos įrenginiuose, piko valandomis ir elektros energijos valdymui dideliuose komerciniuose ar pramonės objektuose.

Savybės ir privalumai.

Pagaminti remiantis brandžia technologija, „Cummins“ švarūs ir modernūs dyzelinu varomi generatoriai turi šiuos pagrindinius privalumus:

  • Greitas produktų prieinamumas.
  • Įrodytas patikimumas ir žemos eksploatacinės išlaidos.
  • Didelis efektyvumas ir veiklos lankstumas.
  • Aukštos kokybės savybės.
  • Gerai įdiegta paslaugų ir kuro tiekimo infrastruktūra.
  • Pasirenkama, gamykloje įrengta dujų išmetimo sistema, skirta oro teršalų kiekiui sumažinti piko valandomis ekologiškai jautriose vietose.

Cummins dyzeliniai mažos galios generatoriai nuo 7,5 kW iki 25 kW oru ir skysčiu aušinami dyzeliniai generatoriniai agregatai turi tradicinę patikimą konstrukciją, yra ilgaamžiški ir patikimi bei tinkami naudoti plačiu mastu – nuo slaugos namų iki bevielio ryšio paslaugų, iki tolimų arba laikinų naudojamos elektros energijos tiekimo objektų.
Cummins dyzeliniai generatoriniai agregatai, kurių galios intervalas yra nuo 35 kW iki 500 kW,  turintys „PowerCommand „ įrangą, siūlo platų sistemos funkcijų spektrą, kurios gali būti pritaikytos konkrečioms jūsų reikmėms – rezerviniam elektros energijos pritaikymui.
Cummins dyzeliniai generatoriniai agregatai, kurių galios intervalas yra nuo 600 kW iki 2,7 MW, turintys „PowerCommand“ įrangą, patenkins jūsų pačius griežčiausius rezervinės ar naudojamos elektros energijos pritaikymų reikalavimus

More info you can find Cummins page.

 

Cummins Dujiniai generatoriai

dujinis - Copy

siuloma galia  nuo 315KWe iki 2MWe varomi gamtinėmis dujomis ir naudoja kaip alternatyvu dujinį kurą, Cummins garantuoja patikimumą išplėstine aptarnavimo  priežiūra ir intervalus, aukštus naudingumo  efektyvumus prie labai mažo degalų kiekio, Cummins dujiniai agregatai naudoja  „Compact Power „ įranga. Šis patvarumo, ekonomikos ir aplinkosauginės atsakomybės derinys, daro mūsų gaminį išskirtinį.

More info you can find Cummins page.

 

 

Cummins Onan generatoriai.

onan

„Cummins Onan“ gamina generatorius įvairiems tikslams, įskaitant transporto generatorius nameliams ant ratų ir priekaboms, laivybos generatorius kateriams ir jachtoms, komercinius  mobiliuosius generatorius priešgaisrinėms ir gelbėjimo tarnyboms, universalioms transporto priemonėms ir specializuotoms transporto priemonėms, gyvenamųjų patalpų rezervinės

Onan juriniai generatoriai

 onan jurinia - Copy

Kodėl rinkits būtent „Cummins Onan“ laivybos generatorius?

Pasaulio vandenynai, didieji ežerai ir net šilti Karibų jūros kraštai dažnai tampa gamtos rūstumo aukomis. Nesvarbu, plaukiate pramoginiu laivu ar krovininiu, elektros energijos pertrūkis gali sukelti nerimą, taip pat brangiai kainuoti ir net tapti pavojingu. Tačiau, „Cummins Onan“ gali pasidalinti su jumis virš 70 metų laivybos patirtimi, kai reikalingas patikimas elektros energijos tiekimas… nepaisant stichijos užgaidų ir kitų atšiaurių sąlygų. „Cummins Onan“ – tai svarbiausias laivybos pramonės generatorių gamybos lyderis, tiekiantis produkciją kariniam, pramoginiam ir komerciniam laivynui, o taip pat kai kuriems iš dailiausių pasaulyje jachtų statytojų. „Cummins Onan“ dyzelinių ir benzininių generatorinių agregatų galios intervalas yra nuo 4 iki 99 kW. „Cummins Onan“ tiekia labai meistriškus kontrolės ir diagnostikos įrenginius, garantuoja patikimumą, taip pat sklandų, tylų veikimą.

  • 70 metų galios tiekimo laivyboje patirtis.
  • Patikimas, sklandus ir tylus veikimas.
  • Meistriški kontrolės ir diagnostikos įrenginiai.
  • Platus dyzelinių ir benzininių generatorinių agregatų pasirinkimas

 

Kontaktai:

+370 650 22585

info@cummins.lt